DIREKTORI KAKITANGAN

Noorulhuda Binti Mohammed Ali, AMK.,BCK.

Pengarah


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : huda@lsank.gov.my

Badrul Hisham Bin Abdul Ghafar

Jurutera


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : badrul@lsank.gov.my

Siti Hawa Dalila Binti Alias

Jurutera


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : hawa@lsank.gov.my

Ahmad Syukri Bin Abdullah

Jurutera


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : syukri@lsank.gov.my

Nazira Binti Miswan

Pegawai Undang-Undang (Kontrak)


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : nazira@lsank.gov.my

Nur Fitrah Binti Che Nan

Pegawai Sains (Kontrak)


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : fitrah@lsank.gov.my

Noraniza Binti Md Saad

Penolong Jurutera


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : noraniza@lsank.gov.my

Mohd Izwandy Bin Rohani @ Adnan

Penolong Jurutera


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : izwandy@lsank.gov.my

Siti Syazwani Binti Sobbihi

Penolong Jurutera


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : syazwani@lsank.gov.my

Farah Uswati Binti Mohammad Rohmatullah

Penolong Jurutera


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : farah@lsank.gov.my

Muhammad Khairul Nizam Bin Johari

Penolong Jurutera


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : khairul@lsank.gov.my

Mohamad Ridzuan Bin Md Zain

Penolong Jurutera


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : ridzuan@lsank.gov.my

Syahlan Bin Harun

Penolong Jurutera


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : syahlan@lsank.gov.my

Mohammad Ashran Bin Hamzah

Penolong Jurutera


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : ashran@lsank.gov.my

Mohd ‘Atif Bin Mohd Saad

Penolong Pegawai Kawalan Alam Sekitar


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : atif@lsank.gov.my

Nur Afizah Bt Md Ideris

Penolong Pegawai Undang-Undang


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : afizah@lsank.gov.my

Nur Izzati Maulat Binti Ismail

Penolong Pegawai Tadbir


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : izzati@lsank.gov.my

Siti Nur Khadijah Binti Md Yusub

Penolong Akauntan


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : khadijah@lsank.gov.my

Zaiton Binti Zakaria

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : zaiton@lsank.gov.my

Nurul Jannah Binti Md Azam

Pembantu Setiausaha Pejabat


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : jannah@lsank.gov.my

Siti Nadia Binti Zainol

Pembantu Tadbir (Kewangan)


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : nadia@lsank.gov.my

Nur Izzati Binti Azmi

Pembantu Tadbir (Kewangan)


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : nurizzati@lsank.gov.my

Muhammad Izzat Nafis Bin Nordin

Juruteknik Komputer


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : izzat@lsank.gov.my

Siti Nur Adwa Binti Satri

Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : adwa@lsank.gov.my

Mohd Hafiz Bin Naim

Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : hafiz@lsank.gov.my

Nur Hanis Binti Hashim

Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : hanis@lsank.gov.my

Mohamad Zulfitri Bin Desa

Pegawai Khidmat Pelanggan (Kontrak)


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : zulfitri@lsank.gov.my

Mohd Firdaus Bin Abd Hamid

Pembantu Penguatkuasa


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : firdaus@lsank.gov.my

Amirul Nashriq Bin Mahadzir @ Makhtir

Pembantu Penguatkuasa


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : nashriq@lsank.gov.my

Muhammad Helmy Bin Abdullah @ Dollah

Pembantu Penguatkuasa


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : helmy@lsank.gov.my

Mohd Syafiq Bin Sobri

Pembantu Penguatkuasa


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : syafiq@lsank.gov.my

Siti Kholijah Binti Mat Kasa

Pembantu Penguatkuasa (Kontrak)


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : kholijah@lsank.gov.my

Sulaiman Bin Maidin

Pembantu Penguatkuasa (Kontrak)


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : sulaiman@lsank.gov.my

Muhammad Taufiq Bin Jasni

Pembantu Penguatkuasa (Kontrak)


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : taufiq@lsank.gov.my

Mohd Faiz Zaim Bin Zainal Rosely

Pembantu Penguatkuasa (Kontrak)


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : faiz@lsank.gov.my

Muhamad Syarqawi Hafizi Bin Hamzah

Pembantu Penguatkuasa (Kontrak)


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : hafizi@lsank.gov.my

Nur Bariquddin Bin Suhaini

Pemandu Kenderaan


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : bariquddin@lsank.gov.my

Mohd Akmal Haziq Bin Rosli

Pembantu Penguatkuasa (Kontrak)


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : haziq@lsank.gov.my

Mohd Farhan Bin Sobri

Pemandu Kenderaan


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : farhan@lsank.gov.my

Mohd Shuhairi Bin Shafie

Pembantu Am Pejabat


Phone : 04-7744650
Fax : 04-7744655
Email : suhairi@lsank.gov.my

Comments

TOP